9برای آگاهی از تخفیفات و اخبار تورهای کروز MSC اینجا را کلیک کنید و عضو شوید{{MemberName}}
قوانين رزرو كشتي كروز
قوانين رزرو :
صحت و سقم اطلاعات درج شده کشتی ها و كليه اطلاعات و مشخصاتي كه از کشتی ها :
از جمله کابین ها، استخر و سونا و كليه امكانات و تجهيزاتي كه نمایش داده می شود، عينا از وب سایت شرکت ام اس سی کروز استخراج شده و بر روی سايت نمايش داده شده است، لذا كليه مسئوليت هاي مربوط به اطلاعات بر عهده شرکت ام اس سی مي باشد.شما كاربر گرامي در صورت ايجاد كوچكترين شك و ترديد در خصوص اطلاعات ذكر شده، بر روي سامانه رزرو مي توانيد، قبل از اقدام به رزرو کشتی مربوطه، اقدام به بررسي صحت و سقم اطلاعات مربوطه نماييد.و در وب سایت رسمی شرکت ام اس سی بر روی نام کشتی کلیک نمایید تا از طریق وب سایت خود کشتی اطلاعات تکمیلی را بدست آورید یا با ایمیل کشتی مکاتبه نمایید قوانین کنسلی هر کشتی مربوط به قوانین رزرو همان کشتی میباشد و در هر رزرو متفاوت است. درصورت درخواست کنسلی ابتدا با مسول رزرو خود بابت هزینه کنسلی هماهنگ نمایید هر چند قوانین مربوطه کنسلی در بخش اطلاعات تکمیلی کشتی آمده است
در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو، کابین کشتی براي مسافر خالي نگاه داشته شده و هيچگونه وجهي مسترد نخواهد شد.
همراه داشتن اوراق شناسایی در زمان مراجعه به کشتی الزامی است و سامانه رزرواسیون نیلفام هیچگونه مسئولیتی در این مورد نخواهد داشت
زمان تحویل و یا تخلیه کابین کشتی مطابق با قانون آن کشتی می باشد در صورت نیاز به تحویل کابین زودتر از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتما هماهنگی قبلی انجام پذیرد.
تمامی هماهنگی های قبلی جهت شرایط خاص باید در واچر مسافر ( تاییدیه رزرو ) ثبت گریده باشد در غیراینصورت قابل قبول نخواهد بود.
تمامی هماهنگی های قبلی جهت شرایط خاص باید در واچر مسافر ( تاییدیه رزرو ) ثبت گریده باشد در غیر قابل قبول نخواهد بود.
رزرو پس از پرداخت کامل قطعی خواهد بود , مشکلات سیستم بانکی در پرداخت آنلاین بطوریکه وجه آن به حساب این شرکت واریز نگردیده باشد بعنوان رزرو قطعی منظور نخواهد شد که این موضوع حداکثر طی 24 ساعت کاری به اطلاع مسافر خواهد رسیدقطعی بودن رزرو و شرایط رزرو شده صرفا به واچر ( تاییدیه رزرو ) مستند خواهد بود .
تا زمانی که رزرو شما آماده پرداخت نشده باشد احتمال تغییر تخفیفهای اعلام شده وجود دارد تغییر نرخ ارز باعث می گردد قیمت کابین یک کشتی در روزها یا ساعتهای مختلف تغییر نماید .
بعد از انجام رزرواسیون و صدور رسید، وب‌سایت تعهد می‌کند که کشتی در آن تاریخ رزرو شده است؛ اما متضمن ارائه‌ی سرویس مناسب از طرف کشتی به مسافر نخواهد بود. ارائه‌ی اطلاعات شخصی صحیح، نظیر نام مطابق با نام مندرج در پاسپورت، تعداد مسافران، سن و... بر عهده‌ی کاربر می‌باشد. مشکلات ناشی از ورود اطلاعات نادرست توسط کاربر، بر عهده‌ی وب‌سایت نخواهد بود ( لطفا نامها را به انگلیسی وارد نمایید)
این رزرواسیون فقط در بر گیرنده‌ی رزرو کشتی است و شامل مواردی چون حمل و نقل، پارکینگ، اجاره‌ی خودرو و... نیست؛ مگر آن که قبلا هماهنگ شده باشد و این موضوع در تاییدیه رزرو چاپ گردد..
استفاده از امکاناتی نظیر خوراکی و نوشیدنی، سونا، جکوزی، استخر، اینترنت و... که در قرارداد کشتی ذکر نشده‌اند، هزینه‌ی اضافی در بر دارد. مسافر موظف است آن‌ها را مستقیماً به کشتی پرداخت کند.
اگر قرارداد توسط مسافر لغو شود،طبق توافق راجع به کسر هزینه کنسلی بازپرداخت آن تنها از طریق شماره‌ی حساب یا کارت بانکی که پیش از این توسط وی اعلام شده، خواهد بود. روند بازپرداخت وجه ممکن است تا یک هفته به طول انجامد.
زمان ورود/خروج مسافر به/از هتل، در بخش اطلاعات هتل، بخش رزرواسیون و ایمیل تایید رزرواسیون ذکر شده و مسافر موظف است طبق آن زمان‌بندی عمل کند. در غیر این‌صورت، هزینه‌ی آن بر عهده‌ی مشتری بوده و از تعهدات این سامانه خارج است.
سایر قوانین رزرواسیون اینترنتی مطابق با قانون تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران می باشد.
توجه :
كسانی كه به هر شكل در سامانه رزرو ايجاد مزاحمت و اختلال نمايند ، اعم از ايجاد رزروهاي موقت متعدد يا تماسهاي تلفني و غيره ، با استناد به قانون تجارت الکترونیک و به عاملیت پلیس فتا ( پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ) برخورد جدي صورت گرفته و مراتب جهت پيگيري به دستگاه قضايي ارجاع خواهد شد امکان سفر به خارج از کشور و یا ممنوعیت خروج ارتباطی به سامانه رزرو ندارد و این سامانه صرفا اقدام به رزرو می نماید با توجه به اینکه رزرو از طریق شبکه های جهانی و بصورت آنلاین انجام می پذیرد در صورتی که پس از رزرو متوجه شدید ممنوع الخروج هستید و یا امکان سفر ندارید مطابق با شرایط کنسلی (که معمولا تا یک ماه قبل از سفر 100 % خسارت می باشد) با شما برخورد خواهد شد حتی درخواست کنسلی شما دقایقی پس از رزرو انجام گیرد با توجه به اینکه رزرو شما از طریق شبکه های جهانی و بصورت آنلاین انجام می پذیرد کنسلی و یا تغییر کشتی با شرایط کنسلی ( که معمولا تا یک ماه قبل از سفر 100% خسارت می باشد) امکان پذیر است لذا اشتباه دلیلی بر امکان کنسلی یا تغییر کشتی نخواهد بود.